صعود پاناما و حذف آمریکا از تورنمنت کوپا آمه‌ریکا

تیم های پاناما و اروگوئه توانستند از گروه C به مرحله حذفی کوپا آمه ریکا راه پیدا کنند.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

در ادامه هفته سوم و پایانی مرحله گروهی کوپا آمه ریکا، بامداد امروز دو بازی از گروه C برگزار شد. در اولین دیدار، اروگوئه و ایالات متحده در ورزشگاه اروهد به مصاف یک دیگر رفتند. دو تیم در حالی پا به میدان می گذاشتند که اروگوئه از قبل صعودش را قطعی کرده بود، اما آمریکا نیازمند کسب 3 امتیاز بود تا بتواند از گروه صعود کند.

اگرچه این بازی برای اروگوئه حکم یک دیدار تشریفاتی را داشت، اما آن ها اصلاً عقب ننشستند  و در نهایت با گلزنی ماتیاس اولیورا در دقیقه 66 به پیروزی رسیدند تا با کسب امتیازهای کامل، راهی دور بعد شوند. آمریکا نیز با این شکست، با کوپا آمه ریکا وداع کرد.

در دیگر بازی این گروه، تیم های پاناما و بولیوی به مصاف هم رفتند که پاناما دست به کار بزرگی زد. در دقیقه 22، خوزه فایاردو برای پاناما گلزنی کردند، اما در دقیقه 69، برونو میراندا بازی را به تساوی کشاند. سپس پاناما یکپارچه حمله شد و در دقایق 79 و 90 دو گل توسط ادواردو گوئررو و سزار یانیس به ثمر رساندند تا شش امتیازی شوند و در کنار اروگوئه از این گروه صعود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *