شکایت ۲ باشگاه از نفت مسجدسلیمان رد شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت دو باشگاه لیگ برتری از نفت مسجدسلیمان، به سود نفتی ها حکم داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شکایت ۲ باشگاه از نفت مسجدسلیمان رد شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رأی خود را درخصوص شکایت دو باشگاه هوادار و صنعت مس کرمان از نفت مسجد سلیمان به شرح زیر صادر کرد:

* باشگاه هوادار شکایت خود را علیه باشگاه نفت مسجدسلیمان مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر، با این توضیح که باشگاه نفت مسجدسلیمان به موجب دادنامه شماره 1689 مورخ 14 تیر ماه صادره از سوی کمیته انضباطی، از ثبت بازیکن جدید تا زمان تسویه کامل دیون محروم بوده است، اما مبادرت به ثبت بازیکن کرده است، را به کمیته انضباطی ارسال کرد.

با توجه به استناد مدارک و دلایل موجود در پرونده و بررسی‌های صورت گرفته، موضوع شکایت منطبق با مصادیق مندرج در ماده 61 مقررات انضباطی تشخیص داده نمی‌شود و بر همین اساس مستند به ماده 95 مقررات انضباطی، حکم بر برائت باشگاه نفت مسجدسلیمان صادر می‌شود. رأی صادره ظرف مدت هفت روز نزد کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظر است.

* درباره شکایت باشگاه صنعت مس کرمان علیه باشگاه نفت مسجدسلیمان مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز به نام پیمان رنجبری در دیدار روز 21 مرداد ماه، با این توضیح که باشگاه نفت مسجدسلیمان بازیکن موضوع شکایت را علی‌رغم بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه توسط فیفا و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به‌عنوان یک بازیکن جدید در ترکیب خود استفاده کرده است، با توجه به اسناد و مدارک و دلایل موجود در پرونده کمیته تعیین وضعیت مبنی بر تعیین تکلیف دیون باشگاه نفت مسجدسلیمان و منتفی شدن دادنامه سابقه الصدور این کمیته، موضوع شکایت منطبق با مصادیق مندرج در ماده 61 مقررات انضباطی تشخیص داده نمی‌شود و بر همین اساس مستند به ماده 95 مقررات انضباطی، حکم بر برائت باشگاه و بازیکن موضوع شکایت صادر می‌شود.

رأی صادره ظرف مدت هفت روز نزد کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *