از تاج تا ساکت؛ تمام تخلفات ورزشی کارخانه فولاد مبارکه

در گزارش تحقیق و تفحص از کارخانه فولاد مبارکه مواردی از تخلف و ابهام در حوزه ورزشی و باشگاه سپاهان اصفهان دیده می شود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

از تاج تا ساکت؛ تمام تخلفات ورزشی کارخانه فولاد مبارکه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدت‌‌ها بود که روند تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه سپاهان اصفهان توسط مجلس شورای اسلامی آغاز شده و این هیئت اخیراً گزارش کامل خود را در مجلس قرائت کرد. گزارش نهایی که حدود 300 صفحه است و تخلفات بی‌شماری در آن قید و برای بررسی بیشتر و البته برخورد قضایی به قوه قضاییه ارسال شده است.

مسئله‌ای که در این گزارش دیده می‌شود، اشاره‌های پیاپی به تخلفات رخ داده در شرکت فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه یا همان باشگاه سپاهان است. در حالی که پیش از این از دو تخلف مهم این شرکت در ماجرای اعاده به خدمت غیر قانونی مهدی تاج و افزایش غیر متعارف بودجه باشگاه سپاهان و ابهام در نحوه هزینه آن رسانه‌ای شده و خبرگزاری تسنیم در مطلبی به آن اشاره کرده بود (لینک مطلب)؛ حالا با انتشار گزارش جامع هیئت تحقیق و تفحص، ابعاد جدیدی از تخلفات و ابهامات صورت گرفته در این باشگاه اصفهان مشخص شده است. در بخشی از این گزارش به افزایش 200 و 300 درصدی بودجه باشگاه سپاهان در سال‌های 98 و 99 و در ادامه به تخلفات و ابهامات در نحوه هزینه این بودجه اشاره شده است که در زیر نگاهی به بخشی از این موارد می‌اندازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *