ادامه ابهامات کارگزار با پرسپولیس ورودی نامشخص پول

باشگاه پرسپولیس هنوز تکلیف کارگزار برند خود برای فصل آینده را مشخص نکرده است تا بوی مشکلات مالی از مشام حساب خالی باشگاه جاری شود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ادامه ابهامات کارگزار با پرسپولیس ورودی نامشخص پول

خریدهای تابستانی پرسپولیس برای فصل پیش روی رقابت‌های لیگ برتر در حالی انجام شده که هنوز تکلیف میزان دریافتی بازیکنان این تیم مشخص نشده است.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی خبر از انتشار جزئیات تمام قراردادهای تیم را به دلیل حضور در تالار بورس داده که هنوز تکلیف یکی از مهم‌ترین شریان‌های مالی این باشگاه مشخص نیست.

کارگزار برند باشگاه در فصل گذشته ادعاهایی مبنی بر پرداخت مبالغ قابل توجهی به بازیکنان تیم به دلیل بسته شدن حساب باشگاه را مدعی شده است که درویش نیز آن را قبول دارد اما پروسه اداری آن برای تأیید از سوی ذی‌حساب همچنان ادامه دارد.

از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه نسبت به تعهداتی که کارگزار برند داشته است رضایت کامل ندارد اما با توجه به قراردادی که در زمان مجید صدری سرپرست وقت پرسپولیس امضا شده است چاره‌ای جز ارائه فسخ دوطرفه بدون شکایت حقوقی از سوی شرکت طرف قرارداد را ندارد.

ابهام درباره اسپانسر فصل آینده پرسپولیس نیز به همین دلیل پا برجاست تا همچنان روند تأمین منابع مالی در پرسپولیس نا مشخص باشد.

باشگاه پرسپولیس با وجود بستن قرارداد میلیاردی با تازه واردهای خود برای فصل آینده هنوز توان تسویه قراردادهای فصل گذشته این تیم را پیدا نکرده است. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به طور متوسط حدود ۸۰ درصد دریافتی داشته‌اند و درویش هنوز نتوانسته است آنها را پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *