حال‌ و‌ هوای متفاوت رونالدو در تمرینات منچستریونایتد + عکس

نتایج ضعیف منچستریونایتد در شروع فصل جدید آنقدر ستاره پرتغالی این تیم را ناراحت کرده که دلیلی برای سرخوش بودن در تمرینات نمی بیند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

حال‌ و‌ هوای متفاوت رونالدو در تمرینات منچستریونایتد + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، 2 باخت متوالی یکی در خانه برابر برایتون و دیگری با قبول 4 گل در 35 دقیقه نخست بازی مقابل برنتفورد آنقدر برای کریستیانو رونالدو تلخ بوده که به او اجازه ندهد تا روبرو راه شدن اوضاع تیم، در تمرینات لبخند بر لبان خود بنشاند.

برخلاف او اما سایر بازیکنان تیم وضعیت تیم را هنوز آن‌قدر بحرانی نمی‌بینند که خودشان را از خوش و بش کردن و سرخوش بودن در تمرینات محروم کنند.

این تضاد رویکرد بیش از هرجایی در تمرینات روز گذشته منچستری‌ها در زمین تمرینی کارینگتون مشهود بود. برخلاف سایر بازیکنان منچستریونایتد که همه خندان و سرخوش تمرینات‌شان را زیر نظر اریک تن‌هاخ و دستیاران او انجام می‌دادند، رونالدو با چهره‌ای کاملاً جدی تمریناتش را به پایان رساند. از نظر او وضعیت تیم آنقدر بحرانی و بازی پیش رو مقابل لیورپول در هفته سوم لیگ برتر آنقدر حساس هست که فرصت و دلیلی برای سرخوشی در تمرینات باقی نماند.

جدیت رونالدو در تمرینات مثال‌زدنی بود هر چند هنوز مشخص نیست که سرمربی تیم برای او چه برنامه‌ای در سر دارد و اینکه آیا قصد دارد به این بازیکن 37 ساله فرصت دهد از ابتدا برابر لیورپول به میدان برود یا نه.

شیاطین سرخ فردا (دوشنبه) از ساعت 23:30 میزبان لیورپول هستند، دیداری که در آن مستعد از دست دادن سه امتیاز دیگر هستند و اگر این اتفاق رخ دهد شروع بد‌شان در این فصل تاریخی‌تر خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق اما اریک تن‌هاخ متوسل به ابزاری متفاوت شده است. او در بخشی از تمرینات روز گذشته تیمش بازیکنان خود را مجبور به تماشای بازی‌های چلسی، منچسترسیتی و لیورپول کرده است و در همان حین هم با تعریف از عملکرد بازیکنان این سه تیم، سعی کرده تا انگیزه غرور مردان خود را برای جبران نتایج ضعیف دو هفته نخست تحریک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *