معرفی ویژه طارمی به سبک گوینده ورزشگاه خانگی پورتو!

گوینده ورزشگاه خانگی پورتو پیش از شروع بازی این تیم مقابل اسپورتینگ، مهدی طارمی را با کلمه جدیدی معرفی کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

معرفی ویژه طارمی به سبک گوینده ورزشگاه خانگی پورتو!

به گزارش خبرنگار مهر، در حساس‌ترین دیدار از هفته سوم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم‌های پورتو و اسپورتینگ لیسبون برگزار کننده ال کلاسیکو این کشور بودند. این مسابقه حساس سرانجام با برتری قاطع ۳ بر صفر به سود پورتو خاتمه یافت.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و زمینه ساز گلزنی پورتو به حریف سنتی شد. طارمی در دقیقه ۴۲ با فرار از پشت مدافع اسپورتینگ، پاسی را برای «اوانیلسون» فرستاد و این مهاجم برزیلی هم گل اول را به ثمر رساند.

البته طارمی در این صحنه دچار آسیب دیدگی شد و در نیمه دوم به خاطر همین آسیب دیدگی، زمین را ترک کرد و جای خود را به بازیکن دیگری داد.

این مسابقه برای مهاجم ایرانی پورتو حساسیت خاصی هم داشت چرا که به واسطه درگیری‌های رسانه‌ای از فصل گذشته و انتشار مقاله‌ای علیه طارمی در سایت باشگاه اسپورتینگ، اختلافات و چالش‌ها به اوج خود رسیده بود.

طارمی که از سوی یکی از هواداران قدیمی و متعصب اسپورتینگ با عناوینی چون «جاعل»، «افسونگر مار» و… مواجه شده بود، همان سال گذشته با نشان دادن علامت «هیس» و کسب عنوان قهرمانی با پورتو پاسخ باشگاه اسپورتینگ و هوادارانش را داد اما این شرایط به فصل جدید هم کشیده شده است.

یکی از اتفاقات جالب بازی شب گذشته، کاری بود که گوینده ورزشگاه هنگام معرفی ترکیب اصلی پورتو انجام داد. طبق اعلام روزنامه «رکورد» این گوینده بعد از رسیدن به نام طارمی برای معرفی به هواداران حاضر در ورزشگاه، این مهاجم را «کابوس آنها» یعنی کابوس اسپورتینگ لیسبون نامید.

در واقع این نوع خطاب قرار دادن طارمی در ادامه جنجال‌هایی است که از سال گذشته بین طارمی – اسپورتینگ شروع شد و باشگاه پورتو هم از هیچ فرصتی برای حمایت از مهاجم ایرانی خود دریغ نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *