ورود تماشاگران به دیدار نفت مسجدسلیمان – پیکان رایگان شد

تماشاگران می توانند دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و پیکان را از نزدیک تماشا کنند، اتفاقی که به نظر می رسد برای همه ورزشگاه های دارای شرایط مناسب رخ دهد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ورود تماشاگران به دیدار نفت مسجدسلیمان - پیکان رایگان شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از غیبت هواداران در دیدارهای هفته نخست لیگ برتر فوتبال، ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها در هفته دوم به صدور مجوز شورای تأمین استان، انجام بلیت‌فروشی الکترونیکی و گیت‌های ورودی ورزشگاه‌ها منوط شد.

سازمان لیگ در فاصله دو روز تا شروع هفته سوم لیگ برتر هنوز اطلاعیه‌ای درباره ورود تماشاگران صادر نکرده است. با این وجود، باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام کرد که هواداران مشکلی برای حضور در استادیوم شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برای تماشای دیدار با پیکان ندارند و می‌توانند بلیت این مسابقه را به‌صورت رایگان و الکترونیکی تهیه کنند.
به نظر می‌رسد این شرایط برای همه دیدارهای هفته سوم لیگ برتر برقرار است و ورزشگاه‌هایی که مشکل بلیت‌فروشی و گیت ورودی تماشاگران ندارند، میزبان هواداران تیم‌ها خواهند بود.

تیم‌های نفت MIS و پیکان از ساعت 20 روز پنجشنبه و در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *