حدادی‌فر: عملکردمان بد نبوده است و امیدوار به آینده هستیم/ دستیار بودن هدف آخر من نیست

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دستیار بودن هدف آخر من در مربیگری نیست و دوست دارم با کسب تجربه به عنوان سرمربی کارم را در فوتبال ادامه دهم. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

حدادی‌فر: عملکردمان بد نبوده است و امیدوار به آینده هستیم/ دستیار بودن هدف آخر من نیست

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد ذوب‌آهن در دو بازی گذشته اظهار داشت: ما دو بازی سخت را مقابل پرسپولیس و تراکتور پشت سر گذاشتیم. در بازی با پرسپولیس که 10 نفره شدیم و با آن شرایط نتیجه خوبی گرفتیم و در بازی با تراکتور هم در ثانیه‌های پایانی روی یک غفلت برد را با تساوی عوض کردیم. عملکرد فنی تیم ما در این دو بازی بد نبوده است و امیدوار به آینده هستیم.

وی در مورد بازی با مس رفسنجان در هفته سوم لیگ برتر عنوان کرد: مس جزو تیم‌های خوب و پرمهره در فوتبال ایران است و بازی آسانی در پیش نداریم. ما در پنج هفته ابتدایی با قرعه سختی مواجه شدیم و بعد از این بازی هم باید با ملوان و سپاهان روبه‌رو شویم. با این حال نگرانی خاصی نداریم. در بازی با مس هم میزبان هستیم و تمام هدف‌مان این است که اولین برد را در لیگ برتر کسب کنیم.

حدادی‌فر راجع به ورودش به دنیای مربیگری خاطر نشان کرد: من هنوز هم خودم را در وسط زمین می‌بینم و کنار آمدن با این شرایط سخت است. بالاخره باید این را باور کنم که دیگر قرار نیست بازی کنم و به دنبال هدف‌هایم در مربیگری باشم. دستیار بودن هم هدف آخر من در مربیگری نیست، دوست دارم تجربه بیشتری کسب کنم و به عنوان سرمربی کارم را در فوتبال ادامه دهم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نیست برای او بازی خداحافظی در نظر گرفته شود، گفت: این مسائل خیلی اهمیت ندارد. خیلی‌ها قبل از من خداحافظی کردند و بازی خداحافظی نداشتند، من هم یکی مثل آنها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *