پیروزی رم و فاینورد در لیگ کنفرانس اروپا

مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا با پیروزی خارج از خانه تیم‌‌های فوتبال رم و فاینورد هلند آغاز شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

پیروزی رم و فاینورد در لیگ کنفرانس اروپا

به گزارش نتایج زنده مسابقات ورزشی، در آغاز دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ کنفرانس اروپا، پنجشنبه شب چهار بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال رم ایتالیا میزبان هلندی‌اش تیم ویتسه هلند را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. رمی‌ها در حالی با گلزنی سرجیو اولیویرا در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه اول بازی را بردند که همین بازیکن در دقیقه 78 به دلیل دریافت کارت قرمز اخراج شد و بازی برگشت را که پنجشنبه هفته آینده در ایتالیا برگزار می‌شود، از دست داد.

در دیگر بازی مهم تیم فوتبال فاینورد هلند که علیرضا جهانبخش در آن توپ می‌زند، با نتیجه 5 بر 2 میزبان خود تیم پارتیزان بلگراد صربستان را در هم کوبید. جهانبخش در دقیقه 81 این بازی وارد میدان شد. فاینورد در دقایق 20 و 77 توسط تورنسرا، در دقیقه 51 توسط دسرز، در دقیقه 64 توسط گیرترویدا و در دقیقه 71 به وسیله سینیسترا به گل رسید. ناتشو در دقیقه 13 و نمانیا یوویچ در دقیقه 46 هم دو گل میزبان صرب را به ثمر رساندند.

در دو بازی دیگر تیم اسلاویا پراگ جمهوری چک با نتیجه 4 بر یک بر میهمان خود لاسک اتریش غلبه کرد و پائوک یونان هم با یک گل خنت بلژیک را شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *