منچستریونایتد 1 – منچسترسیتی 4

در شبی که لیورپولی‌ها هم منتظر بودند منچستریونایتد دشمن دیرینه‌شان مقابل منچسترسیتی امتیاز از دست بدهد، این اتفاق رخ نداد و دربی را شاگردان پپ بردند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

منچستریونایتد 1 - منچسترسیتی 4

در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر انگلیس، دربی منچستر بین تیم‌های منچسترسیتی و منچستریونایتد در ورزشگاه اتحاد برگزار شد که شاگردان پپ این بازی را ۴-۱ بردند.

شب شبِ دبروینه بلژیکی بود که در این دیدار ۲ گل زد و یک پاس‌گل ارسال کرد. دقیقه ۵ پاس برناردو را دبروینه تبدیل به گل نخست کرد. با این حال سانچو در دقیقه ۲۲ دروازه تیم سابقش را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود. در دقیقه ۲۸ پس از چند ضربه نوبت به دبروینه رسید که تیرخلاص را بزند. دقیقه ۶۸ هم کرنر دبروینه با ضربه سرضرب محرز به گل سوم تبدیل شد. دقیقه ۳+۹۰ هم محرز گل دوم خودش و چهارم تیمش را در موقعیت تک‌به‌تک با دخئا زد که ابتدا آفساید اعلام شد، اما VAR این گل را سالم تشخیص داد.

در حالی که لیورپولی‌ها امیدوار بودند سیتی مقابل یونایتد امتیاز از دست بدهد، این اتفاق رخ نداد و باز هم اختلاف امتیاز به ۶ رسید. منچسترسیتی با ۶۹ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به لیورپول ۶۳ امتیازی صدرنشین است. منچستریونایتد ۴۷ امتیازی هم به رده پنجم سقوط کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *