از اقدام گیتی‌ پسند غافلگیر شدم این هفته آخرین بازی من خواهد

ملی پوش فوتسال تیم گیتی پسند به برگزاری مراسم خداحافظی‌ اش از سوی این باشگاه واکنش نشان داد و گفت: از اقدام حرفه‌ ای گیتی پسند غافلگیر شدم. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

از اقدام گیتی‌ پسند غافلگیر شدم این هفته آخرین بازی من خواهد

سعید احمدعباسی ملی پوش فوتسال ایران که در تیم گیتی پسند اصفهان حضور دارد روز جمعه این هفته و در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتسال، آخرین دیدار خود را برای این تیم برگزار می‌کند و سپس آماده سفر به اسپانیا و پیوستن به تیم آلبالی می‌شود.

روز گذشته تیم گیتی پسند در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتسال در اصفهان به مصاف فولاد زرند رفت. مدیران باشگاه گیتی پیش از این بازی، به مناسبت آخرین بازی خانگی احمدعباسی مقابل دید هواداران خود از این بازیکن تقدیر کردند تا ملی پوش فوتسال ایران آخرین بازی خود را در اصفهان با خاطره‌ای خوش به پایان برساند.

احمدعباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، در این ارتباط گفت: از باشگاه خوب گیتی پسند و آقایان جنتی، عراقی زاده، محمد کشاورز، سرپرست تیم و سایر اعضای باشگاه تشکر می‌کنم. واقعاً مرا غافلگیر کردند و شوکه شدم چون اطلاعی از این کار حرفه‌ای آنها نداشتم. امیدوارم گیتی پسند امسال هم قهرمان بشود و فصل آینده در جام باشگاه‌های آسیا حضور داشته باشد.

این ملی پوش فوتسال ایران تاکید کرد: من جمعه این هفته آخرین بازی خود را با کراپ انجام می‌دهم و از گیتی پسند جدا می‌شوم. یکی از بازی‌های سخت این فصل گیتی پسند خواهد بود. کراپ تیم خوب و صدرنشین لیگ است اما ما هم تیم باتجربه و خطرناکی داریم. امیدوارم در این بازی هم پیروز بشویم.

احمدعباسی همچنین در گفتگویی که باشگاه گیتی پسند به مناسبت مراسم تقدیر از او منتشر کرده است، گفت که هنوز تمام کارهایش برای سفر به اسپانیا انجام نشده است و تلاش خود را انجام می‌دهد تا انتقالش به تیم آلبالی نهایی بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *