یوونتوس در آستانه خرید بال اینتراخت راه انتقال دپای به تورین هموار شد

رسانه های ایتالیایی از نزدیک شدن بانوی پیر به عقد قرارداد با مهاجم مازاد بارسلونا و بال تیم اینتراخت فرانکفورت خبر داده اند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

یوونتوس در آستانه خرید بال اینتراخت راه انتقال دپای به تورین هموار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس قصد اضافه کردن دو بازیکن دیگر به فهرست بازیکنان جدیدش در تابستان سال 2022 دارد که یکی از آنها ممفیس دپای و دیگری فیلیپ کوستیچ است.

کوستیچ، بال تیم اینتراخت فرانکفورت در حالی در فهرست خرید‌های یوونتوس در ماه پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی قرار گرفته است که شب گذشته (جمعه) اولین بازی رسمی‌ خود برای اینتراخت را در هفته اول بوندس‌لیگا برابر بایرن مونیخ انجام داد هرچند که این بازی برای او چندان خاطره‌‌انگیز نبود و تیمش در خانه با نتیجه 6 بر یک به بایرن مونیخ باخت. گویا این شروع ضعیف و ناامید کننده، انگیزه کوستیچ را برای ترک قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا افزایش داده است. در همین راستا نیز سایت توتومرکاتووب ایتالیا نوشته است که باشگاه یوونتوس توانسته با پیشنهادی 15 میلیون یورویی نظر اینتراخت را جلب کند و طرفین در آستانه عقد قرارداد هستند. پیشنهاد اول یووه برای خرید کوستیچ 12 میلیون یورو به علاوه 3 میلیون یورو پاداش بود که از سوی باشگاه آلمانی رد شده بود.

توتو مرکاتو و اسپورت ایتالیا خبر دیگری نیز درباره فعالیت‌های یوونتوس در بازار نقل و انتقالات منتشر کرده‌اند که از پیشنهاد شدن ممفیس دپای از سوی بارسلونا به بانوی پیر با رقمی پایین‌تر از قیمت اولیه او حکایت دارد. تخفیف قابل توجه بارسلونا برای فروش دپای به دلیل نیاز مبرم این باشگاه به تأمین بودجه برای جبران هزینه‌های خرید بازیکنان جدید و همچنین کاهش حقوق پرداختی به بازیکنان فعلی و رساندن آن به زیر سقف تعیین شده است. بارسلونا اکنون 29 بازیکن دارد و این در حالیست که لالیگا تنها اجازه ثبت نام 25 نفر آنها را برای شروع لالیگا می‌دهد. از این رو باشگاه کاتالان آماده است که بازیکن سابق لیون را با رقمی ناچیز فروشد. دپای یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *