جهانبخش: فوتبال ایران به مربیانی مثل حسینی نیاز دارد دوست دارم باز هم گل بزنم

مدافع راست تیم فوتبال پیکان معتقد است فوتبال ایران به مربیانی مثل مجتبی حسینی نیاز دارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

جهانبخش: فوتبال ایران به مربیانی مثل حسینی نیاز دارد دوست دارم باز هم گل بزنم

دانیال جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برد تیمش برابر ملوان در هفته اول لیگ برتر گفت: این برای ما بسیار مهم بود که در هفته اول برنده از زمین خارج شویم. ملوان هم تیم خوبی است، ولی ما در این بازی برتر از تیم حریف بودیم و خوشحالم که سه امتیازی مهم را گرفتیم.

وی در مورد گل زیبایی که در این بازی به ثمر رساند، تصریح کرد: هر بازیکنی گل زدن را دوست دارد و من هم خوشحالم که اولین گل پیکان را در لیگ امسال به ثمر رساندم. این گل را به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم و دوست دارم در بازی‌های بعدی باز هم برای تیمم گل بزنم و بازیکن تأثیرگذاری باشم.

جهانبخش با ابراز رضایت از کار کردن با مجتبی حسینی اظهار داشت: تیم ما بدون شک کم‌هزینه‌ترین تیم در لیگ برتر است و پیکان جوان‌های خوبی دارد که می‌خواهند خودشان را نشان دهند. میدان دادن به بازیکنان جوان شجاعت می‌خواهد که مجتی حسینی این فاکتور را دارد. حسینی از لحاظ فنی جزو بهترین مربیان ایران است و فوتبال ایران به وجود چنین مربیانی نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *