سجادی: کمیته بدوی مدارک ۳ نامزد ریاست فدراسیون فوتبال را تایید کرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: در هیات بدوی سه نفر تایید شدند و خودم شخصا پیگیری کردم تایید صلاحیت مدارک و مستندات ارائه شده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

سجادی: کمیته بدوی مدارک ۳ نامزد ریاست فدراسیون فوتبال را تایید کرد

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه 19 مرداد 1401) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که برخی از کسانی که برای نامزدی فدراسیون فوتبال تایید شدند، مورد تایید مردم نیستند، روند تاییدیه به چه شکل است؟ گفت: دیروز ظاهرا مهلت قانونی 21 روز برای ارسال مدارک تمام شد.

وی خاطرنشان کرد: در هیات بدوی سه نفر تایید شدند و خودم شخصا پیگیری کردم تایید صلاحیت مدارک و مستندات ارائه شده است. این صرفا تاییدیه مدارک و مستندات است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: البته هنوز منتظر رای کمیته استیناف هستند تا افراد فاقد مدارک کامل که درخواست رسیدگی پرونده مجدد داشتند، در کمیته استیناف پرونده‌شان مورد رسیدگی قرار گیرد.

سجادی هم‌چنین گفت: حداکثر تا پاییز 51 درصد سهام استقلال و پرسپولیس واگذار می‌شود، طبق برنامه‌ریزی سازمان خصوصی‌سازی، قرار بود تا آخر تابستان به سمت واگذاری 51 درصدی دو باشگاه برویم.

وی بیان کرد: نوبت دوم واگذاری‌ها قرار است در شهریورماه انجام شود و ما در حال برنامه‌ریزی برای این موضوع هستیم و اگر تا آخر تابستان این واگذاری سهام اتفاق نیفتد، تا پاییز این هدف محقق می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *