آیا پدیده فوتبال روسیه فلج شده است؟

پدیده 17 ساله فوتبال روسیه این روزها دنبال اتفاق عجیبی در بیمارستان بستری است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

آیا پدیده فوتبال روسیه فلج شده است؟

سرگئی پینیف بازیکن 17 ساله باشگاه سامارا و رده پایه‌ای روسیه که فاصله چندانی تا دعوت به اردوی تیم ملی فوتبال کشورش ندارد، هم‌اکنون در بیمارستان بستری است. گزارش‌های اولیه حکایتی از فلج دست این پدیده فوتبال روسیه داشت که باشگاه سامارا بدون هیچ‌گونه توضیحات قانع‌کننده یا انتشار اسناد روشنی آن را تکذیب کرده است.

باشگاه سامارا اعلام کرد وضعیت سرگئی پینیف خوب است و به‌زودی درباره آینده حرفه‌ای او تصمیم‌گیری خواهد شد.

بر اساس گزارش رسانه‌های ورزشی روسیه پدیده 17 ساله فوتبال این کشور با بیماری پنوموتوراکس (وجود هوا در پرده جنب که مانع باز شدن کامل ریه می‌شود) مواجه شده است. سرگئی پینیف دو روز قبل هنگام تمرین به‌صورت اتفاقی روی چمن افتاد. او ساقه چمن را استنشاق کرد که با ریه او برخورد مستقیمی داشت.

پس از آن به قدری بیمار شد که حتی دستش فلج شد. این موضوع باعث شد تا سرگئی پینیف به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان انتقال یابد. این بازیکن باشگاه سامارا که آینده درخشانی را در تیم ملی و فوتبال روسیه پیش‌رو دارد از بیماری پنوموتوراکس رنج می‌برد که می‌تواند به فروپاشی ریه او منجر شود. از جمله علائم این بیماری تنگی نفس شدید، درد شدید در قفسه سینه و احساس کمبود هوا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *