رسانه پرتغالی: طارمی مدیرتر از مدیران پورتو است! اژد ها با جدایی مهدی اُفت خواهد کرد

یک رسانه پرتغالی با اشاره به اظهارات اخیر مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به مدیران این باشگاه کنایه زد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رسانه پرتغالی: طارمی مدیرتر از مدیران پورتو است! اژد ها با جدایی مهدی اُفت خواهد کرد

اظهارات اخیر مهدی طارمی 30 ساله در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش، واکنش‌های مختلفی را در رسانه‌های پرتغالی به همراه داشته است. در این بین سایت پرتغالی «بولا نارده» از دیدگاهی که مهدی طارمی دارد، حمایت کرد.

در مطلبی که این سایت پرتغالی به قلم فرانسیسکو آیدوس منتشر کرده، آمده است:

«طارمی می‌گوید اگر در پورتو قدرت تصمیم‌گیری داشت بازیکنی مثل خودش را می‌فروخت. به جرأت می‌توانم بگویم طارمی مدیر بهتری نسبت به مدیران باشگاه پورتو است. با توجه به ارزش این مهاجم ایرانی در بازار نقل‌وانتقالات، فصل فوق‌العاده‌ای که در فصل گذشته داشت که همراه با گل‌های‌زده و پاس گل‌های فراوان بود و اینکه دقیقاً بازیکن جوانی نیست، این فروش او را برای همه طرف‌ها ایده‌آل می‌کند.

در این بین اگر قرار بر فروش طارمی باشد، باید بر اساس ارزش‌های متناسب با ارزش و کیفیت بازیکن باشد و ارقام ذکر شده بین 20 تا 25 میلیون یورو می‌تواند تجارت بسیار خوبی برای پورتو باشد. این به استخدام یک جانشین شایسته برای طارمی منجر می‌شود و هنوز مقدار قابل‌توجهی از رقم فروش او باقی می‌ماند.

جدایی طارمی از پورتو البته باعث اُفت شدید تیم تحت‌هدایت سرجیو کونسیسائو در فصل 23-2022 خواهد شد. با این حال پورتو نمی‌تواند همچنان با ارزش‌ترین دارایی‌های خود را با رقمی پایین‌تر از ارزش واقعی‌شان یا مفت از دست بدهد. با توجه به اظهارات طارمی، او علاقه‌مند به حضور در لیگ‌های دیگر است و حتی افزایش دستمزدی که پورتو بتواند به او پیشنهاد دهد، کافی نیست تا او را متقاعد کند که در سال 2024، زمانی که قراردادش منقضی می‌شود، پورتو را ترک نکند».

به گزارش تسنیم، طارمی 30 ساله که دو سال پیش از ریو آوه پرتغال به پورتو پیوست، در این مدت در 95 بازی برای این تیم به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 49 گل، 35 گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. او فصل اخیر در 47 بازی، آمار 26 گل‌زده و 17 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *