اولین تمرین تیم نکونام بدون کاپیتان استقلال!

در کمال تعجب، نخستین تمرین استقلال برای فصل جدید، بدون حضور سیدحسین حسینی، کاپیتان آبی‌ها برگزار می‌شود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

اولین تمرین تیم نکونام بدون کاپیتان استقلال!

تمرینات استقلال برای شروع فصل جدید، از عصر امروز و در کمپ مرحوم حجازی آغاز می‌شود. انتظار می‌رود که تعداد بازیکنان حاضر در نخستین جلسه تمرینی، بسیار کم باشد و ستاره‌های مطرح و اصلی آبی‌ها در تمرین امروز غایب خواهند بود.

از آنجایی که دو تاریخ قبلی که برای آغاز تمرینات بدون نتیجه سپری شده بود، نکونام تصمیم گرفت طلسم استارت برای فصل جدید را بشکند و حتی با چند بازیکن اندک تمرینات را آغاز کند تا رفته رفته، سایر بازیکنان نیز با اتمام تعطیلات و تمدید قرارداد، به دیگر نفرات اضافه شوند.

یکی از بازیکنان مهم و کلیدی استقلال که وضعیت نامشخصی دارد، سیدحسین حسینی است. بازیکنی که به گواه بسیاری از کارشناسان، مرد سال فوتبال ایران در فصل گذشته بود و با نمایش‌های درخشان، توانست بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر به ثبت برساند، برخلاف تصورها، امروز راهی کمپ حجازی نخواهد شد تا وضعیت او و دروازه استقلال، مبهم‌تر از قبل باشد.

سیدحسین یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و با وجود تمام درخشش‌های حسینی در فصل قبل و عملکرد خوبی که او داشت، هلدینگ خلیج فارس در اقدامی عجیب، یک آفر رسمی برای سنگربان اهل بوسنی به نام ودران کیوسفسکی ارسال کرد و حالا وضعیت این گلر باید تعیین تکلیف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *