رونالدو مجازات می‌شود: تبلیغ مخفیانه کردی کریستیانو!‏

کریستیانو رونالدو به تبلیغات غیررسمی یک برند در جریان دیدار تیم ‏ملی پرتغال با اسلوونی متهم شده و ممکن است از طرف یوفا ‏مجازات شود.‏ برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رونالدو مجازات می‌شود: تبلیغ مخفیانه کردی کریستیانو!‏

کریستیانو رونالدو این روزها به همراه تیم ‏ملی کشورش پرتغال در یورو 2024 حضور دارد. یوفا به عنوان ‏برگزارکننده تورنمنت دوست دارد رونالدو و تیمش هر چه بیشتر در ‏یورو حضور داشته باشند، چرا که نام رونالدو باعث می‌شود این ‏تورنمنت بیش از پیش مورد توجه مخاطبان قرار داشته باشد.

اما یوفا حاضر نیست قوانین خود را به خاطر کریس رونالدو زیر پا ‏بگذارد، به خصوص وقتی پای قوانین تجاری و اسپانسری به میان ‏می‌آید.

آخرین بازی رونالدو در یورو، دیدار پرتغال و اسلوونی، با اتفاقات زیادی ‏همراه بود و به یک درام تمام‌عیار تبدیل شد. تبلیغات‌چی‌ها ‏نمی‌توانستند سناریویی بهتر از این تصور کنند که رونالدو در جریان ‏بازی پنالتی تیمش را از دست بدهد و بعد به گریه بیفتد، در نهایت در ‏ضربات پنالتی انتهای بازی باز هم پنالتی بزند و این بار با گل کردن ‏پنالتی‌اش در پیروزی و صعود سلسائو نقش بازی کند.

اما جنجال جدید درباره بازی پرتغال و اسلوونی از زمانی آغاز شد که ‏کمپانی ‏WHOOP‏ داده‌هایی را منتشر کرد که از طریق دستگاه‌های ‏هوشمند وصل شده به بدن رونالدو در آن مسابقه به دست آمده ‏بود. ‏WHOOP‏ ‏سازنده این نوع تجهیزات است و انتشار این داده‌ها ‏بدون شک تبلیغ بزرگی برای برندش به حساب می‌آید.

شرکت ‏WHOOP‏ ‏با نشان دادن کاهش شدید ضربان قلب رونالدو در ‏زمان به ثمر رساندن اولین ضربه پنالتی خبرساز شده و در روزهای ‏اخیر این خبر به یکی از مهم‌ترین خبرهای یورو تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *