رونمایی رسمی از جانشین مجیدی در کلباء

با اعلام رسمی باشگاه اتحاد کلباء، ووک رازوویچ به عنوان سرمربی جدید ببرها مشخص شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رونمایی رسمی از جانشین مجیدی در کلباء

بالاخره اتحاد کلباء از سرمربی جدید و اصلی خود رونمایی کرد. پس از جدایی فرهاد مجیدی و فسخ قرارداد دو طرفه، غازی الشمری، سرمربی عراقی که هدایت تیم‌های پایه کلباء را برعهده داشت، به صورت موقت و در بازی‌های باقیمانده فصل، روی نیمکت ببرها نشست.

کلباء در هفته‌های اخیر مذاکراتی را با چند گزینه محتلف انجام داد تا اینکه بالاخره ووک رازوویچ، سرمربی صربستانی به عنوان جانشین فرهاد مجیدی در این تیم معرفی شد و قرار است که در فصل آینده، هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

ووک رازوویچ پیش از این روی نیمکت تیم‌هایی نظیر پارتیزان بلگراد صربستان، دینانو مینسک بلاروس، الفیصلی عربستان، الظفره و الوحده امارات را بر عهده داشته و در آخرین تجربه مربیگری خود نیز روی نیمکت الفیحاء عربستان نشست و با این تیم به قهرمانی جام حذفی عربستان دست پیدا کرد.

این سرمربی صربستانی همچنین سابقه چهار بار قهرمانی با پارتیزان را در رقابت‌های لیگ داخلی و دو قهرمانی جام حذفی صربستان را با این تیم در کارنامه دارد.

لازم به ذکر است که گفته می‌شود شهریار مغانلو برای فصل بعد با اتحاد کلباء به توافق دست پیدا کرده و وضعیت مهدی قایدی نیز در این تیم نامشخص است. مدیران کلباء در تلاش هستند تا بتوانند برای یک فصل دیگر، ستاره ایرانی را به صورت قرضی به خدمت بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *