یکی از مازاد های بارسلونا موقتاً جدا شد

ساموئل اومتیتی از بارسلونا جدا شد. این مدافع 28 ساله فرانسوی در ادامه فصل جاری در بارسا نخواهد بود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

یکی از مازاد های بارسلونا موقتاً جدا شد

اومتیتی که در این تابستان با باشگاه های مختلفی نظیر ژیرونا، رن و المپیاکوس تماس گرفته بود، در نهایت راهی لیگ ایتالیا شد و با قراردادی قرضی و یک ساله به لچه پیوست. بند خرید در قرارداد وی وجود ندارد و او در تابستان آینده باید به نیوکمپ برگردد.

اومتیتی در این تابستان به خوبی می دانست که ژاوی روی او حساب نمی کند و باید به دنبال تیم بگردد. ساموئل به تور آمریکا سفر نکرد و از لیست همه بازیهای فصل بارسلونا شامل جام خوان گامپر، بازی دوستانه با سیتی و دو بازی لالیگا خط خورد. در حقیقت او و بریتویت دو مازاد قطعی بارسلونا هستند.

اومتیتی در زمستان گذشته قراردادش را تا ژوئن 2026 با بارسلونا تمدید کرد اما دستمزدش را به شکل قابل توجهی کاهش داد. بارسلونا بخشی از دستمزد اومتیتی در لچه را خواهد پرداخت اما ممکن است که بر اساس تعداد بازی وی از تیم ایتالیایی پاداش دریافت کنند.

اومتیتی در دوران حضورش در بارسلونا 133 بازی داشت. او در فصل 17-16 به این تیم ملحق شد که مصدومیت ها باعث شد تا ثبات کافی را نداشته باشد و چاره ای جز جدایی برایش وجود نداشت. او در دوران حضورش در بارسلونا هفت جام کسب کرد و حالا راهی لیگ ایتالیا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *