مشکل بزرگ فولاد در فصل نقل و انتقالات؛ لیست بازیکنان پُر است!

باشگاه فولاد برای ساخت تیم مدنظرش در فصل بیست و چهارم لیگ برتر با چالشی بزرگ مواجه است.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در فصل بیست و سوم لیگ برتر عملکرد خوبی نداشت و تا آستانه سقوط از سطح اول فوتبال پیش رفت اما در روز آخر در لیگ ماندنی شد.

آنها اما برای لیگ بیست و چهارم با چالشی بزرگ مواجه هستند چرا که لیست این تیم پُر است.  این موضوع کار مدیران باشگاه فولاد را سخت کرده و به نوعی مأموریت غیرممکن برای آنها محسوب می‌شود. آنها با توجه به انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی باید لیست مدنظر این مربی را جذب کنند اما پیش از این باید با برخی نفرات فعلی برای جدایی به توافق برسند.

از بین این نفرات 7 بازیکن خارجی هستند. ابراهیم هیسار، کریستوفر کنت، لوسیانو پریرا، موسی کولیبالی، جفرسون باهیا، لوکاس کاندیدو و گادوین منشا 7 بازیکن خارجی فولاد را تشکیل می‌دهند. با توجه به قانون سقف بودجه، حداکثر سهمیه بازیکنان خارجی 5 نفر است مشروط به اینکه یکی از آنها بازیکن آسیایی باشد. در چنین شرایطی عملاً باشگاه خوزستانی 2 بازیکن خارجی اضافی دارد. جالب اینجاست که لوسیانو پریرا مهاجم 41 ساله با قراردادی دوساله به جمع خوزستانی‌ها پیوسته است.

نکته دیگر در مورد فولاد این است که 11 بازیکن این تیم تحت قرارداد یک مدیربرنامه هستند و طبیعتاً خروج هر کدام از این بازیکنان چالش‌های خاص خودش را دارد.

یحیی گل‌محمدی در روزهای اخیر در اهواز حاضر شده و درخواست‌هایش را به باشگاه فولاد منتقل کرده و باید دید هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل فولاد و سایر مسئولان این باشگاه برای رفع این مشکل بزرگ چه راهکاری در پیش خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *