چرا ناپولی به کورس جذب رونالدو وارد شد؟

در میان تیم‌هایی که از آنها به عنوان مشتری کریستیانو رونالدو یاد می‌شود، یک نام غیرمنتظره هم به چشم می‌خورد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

چرا ناپولی به کورس جذب رونالدو وارد شد؟

با انتشار خبر درخواست رسمی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد برای جدایی به منظور پیوستن به تیمی که فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا را به او بدهد، بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره مقصد احتمالی ستاره پرتغالی شروع شد.

در میان 4 تیمی که نام‌شان برده شد، بایرن مونیخ، چلسی و رم تیم‌هایی بوده‌اند که پیش از این هم درباره‌ تمایل‌شان به جذب رونالدوی 37 ساله گزارش‌هایی منتشر شده بود. اکنون اما طبق ادعای نشریه اتلتیک، ناپولی هم به این کورس اضافه شده است.

ناپولی اگرچه فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا را برای رونالدو فراهم می‌کند اما حداقل روی کاغذ احتمال اقدام این تیم برای خرید ستاره من‌یونایتد بسیار ناچیز است. او کمتر از یک سال پیش یوونتوس که رقیب دیرینه ناپلی‌‌هاست ترک کرد اما دلیل اصلی پایین بودن شانس ناپولی سیاستی است که این باشگاه به تازگی برای پایین آوردن سقف دستمزد پرداختی به بازیکنانش در پیش گرفته است. همین سیاست باعث جدایی لورنزو اینسینیه و دریس مرتنس به عنوان بازیکن آزاد شده و احتمالاً به زودی مدافع این تیم کالیدو کولیبالی هم به دلیل امتناع از موافقت با کاهش حقوقش، جدا خواهد شد.

صرفه جویی از محل قطع همکاری با این بازیکنان سبب شده که ایده جذب رونالدو برای ناپولی شکل بگیرد اما دلیل اصلی که سبب شده تیم تحت تملک اورلیو دلورنتیس قدم پیش بگذارد چیز دیگری است.

ناپولی تنها باشگاه بزرگ در ایتالیا است که خودش پیراهن‌های بازیکنان تیم را تولید می‌کند. از این رو این باشگاه می‌تواند تمام درآمدهای حاصل از فروش پیراهن‌های رونالدو را صرف جبران هزینه خرید این بازیکن پرتغالی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *