تن‌ هاخ: رونالدو فروشی نیست و جزو برنامه‌ های ما محسوب می‌شود مگوایر کاپیتان تیم است

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد تأکید کرد که فوق‌ ستاره پرتغالی‌ اش فروشی نیست. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تن‌ هاخ: رونالدو فروشی نیست و جزو برنامه‌ های ما محسوب می‌شود مگوایر کاپیتان تیم است

اریک تن‌ هاخ که شاگردانش فردا (سه‌شنبه) در اولین بازی دوستانه خود در تور پیش‌فصل در ورزشگاه راجامانگالای شهر بانکوک به مصاف لیورپول خواهند رفت، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی که با استقبال خوب اهالی رسانه همراه بود، گفت: بازی مقابل لیورپول همیشه هیجان‌انگیز است. این یک بازی بزرگ است و آزمون واقعاً خوبی برای ما است. استاندارد منچستریونایتد، پیروزی در هر بازی است. ما خوشحالیم که اینجا با لیورپول برای هواداران زیادمان بازی خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص فوق‌ستاره پرتغالی شیاطین سرخ که به دلیل مسائل خانوادگی نتوانست در این تور منچستری‌ها را همراهی کند، اظهار داشت: رونالدو به دلیل مشکلات خانوادگی اینجا کنار ما نیست. رونالدو در برنامه‌ریزی‌های ما برای فصل جدید جای دارد. کریس چیزی درباره تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد نگفته است. اخباری درباره احتمال جدایی رونالدو خوانده‌ام اما همان‌طور که گفتم او فروشی نیست و در برنامه‌های ما جای دارد و می‌خواهیم با یکدیگر به موفقیت برسیم. پیش از اینکه این مشکل خانوادگی برای کریس به وجود بیاید، با او صحبت کردم و باید بگویم صحبت واقعاً خوبی با هم داشتیم.

سرمربی هلندی منچستریونایتد همچنین به یک شایعه دیگر درباره احتمال تغییر کاپیتان تیمش پایان داد و تأکید کرد: هری مگوایر کاپیتان تیم است. باید همه بازیکنان را بشناسم اما مگوایر یک کاپیتان تثبیت شده است و موفقیت‌های زیادی کسب کرده است.

تن‌هاخ 52 ساله در مواجهه با پرسشی درباره هافبک هلندی بارسلونا که منچستریونایتد در تلاش برای به خدمت گرفتن اوست، خاطرنشان کرد: به طور حتم ما به دنبال جذب بازیکنانی برای خطوط میانی و حمله هستیم و همچنان به جستجوی خود در این زمینه ادامه می‌دهیم. به طور کلی در مورد بازیکنان تیم‌های دیگر صحبت نمی‌کنم.

وی در خصوص اولین خرید تابستانی‌اش در منچستریونایتد هم گفت: تایرل مالاسیا ویژگی‌های یک مدافع مدرن را دارد. او در دفاع خوب =و شکست دادنش سخت است. او همچنین در کارهای هجومی هم واقعاً خوب است و به همین دلیل او را به خدمت گرفتیم.

سرمربی پیشین آژاکس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره احتمال جذب بازیکنان جدید گفت: ما می‌خواهیم بازیکنان مناسبی در ترکیب‌مان داشته باشیم. ما تیم واقعاً خوبی داریم، ما در حال توسعه روش بازی خود هستیم و اگر فرصت باشد، اقدام به جذب بازیکنان جدید هم خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *