کافی: فضای فعلی فوتبال نیاز به بازنگری دارد محمدی تا پایان در انتخابات فدراسیون می‌ماند

نامزد عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است که شرایط فعلی فوتبال کشور نیازمند بازنگری است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کافی: فضای فعلی فوتبال نیاز به بازنگری دارد محمدی تا پایان در انتخابات فدراسیون می‌ماند

محمدرضا کافی درباره ثبت‌ نام خود در انتخابات فدراسیون فوتبال برای عضویت در هیئت رئیسه این فدراسیون اظهار داشت: فضای فعلی فوتبال کشور به بازنگری، شوق و اشتیاق مجدد نیاز دارد. به نظرم ترکیبی از نسل جوان و تجربه بزرگترها در فضای فعلی فوتبال می‌تواند به ما کمک کند. من هم به‌عنوان عضو کوچک خانواده فوتبال می‌خواهم در کنار بزرگترها انجام وظیفه کنم و امیدوارم با تلفیق تجربه و جوانی، کارمان را جلو ببریم.

وی راجع به کاهش هیجان شرکت در انتخابات میان مدیران و ثبت‌نام چهره‌هایی که حضور آنها در انتخابات پیش‌بینی می‌شد، تصریح کرد: این موضوع کاملاً درست است. فکر می‌کنم فضای مجدد رأی‌گیری و وجود کرسی‌های محدود باعث چنین اتفاقی شده است.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در مورد وضعیت مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع باید یکدست‌تر شود. دیدیم چه اتفاقاتی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال افتاد و ما جهت بهبود فضایی خوب برای فوتبال کشور باید یکدست‌تر باشیم.

کافی که نامش به‌عنوان نایب رئیس پیشنهادی عزیزالله محمدی مطرح شده است، در پاسخ به این پرسش که آیا او تا پایان در رقابت انتخاباتی باقی خواهد ماند یا خیر، بیان کرد: بله.

وی درباره اینکه محمدی ساعت هشت صبح روز اول ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون فوتبال به ساختمان فدراسیون آمد، عنوان کرد: این موضوع، روحیه جهادی سردار عزیز محمدی را نشان می‌دهد. برنامه خودمان را در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *