برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر مسابقات

نایب رییس فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر مسابقات با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفتگو کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر مسابقات

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اهمیت برگزاری مستمر جلسات کارگروه نظارت بر مسابقات در هفته های پایان لیگ فوتبال، جلسات مختلفی را برگزار و در این زمینه موارد به شرح ذیل تصمیم گیری شد:

1- در این نشست که با حضور مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال برگزار شد درباره برگزاری جشن برترین های لیگ فوتبال مواردی مورد بحث قرار گرفت که در نهایت مقرر شد تا این مراسم در زمان مشخص که تاریخ آن متعاقبا اعلام می شود، برگزار شود.

2- مقرر شد تا پس از پایان برگزاری هر رقابت در سطح لیگ کشور، کلیه مسابقات توسط اعضای کمیته ذیربط آنالیز و گزارش آن ارائه شود.

3- گزارش های اعلامی به ارکان قضایی فدراسیون از سوی سازمان لیگ فوتبال باید پیگیری شود. همچنین مقرر شد تا قراردادهای منعقده باشگاهها با بازیکنان، مربیان و سایر دست اندرکاران به روز رسانی شود.

4-دوره های توانمندسازی مدیریت باشگاهها در دستور کار قرار گرفت و اجرایی خواهد شد.

5- دستور العمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تایید هیات رییسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد تا در اولین جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال مطرح و اتخاذ تصمیم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *