دردسر جدید ساوت‌گیت: مصدومیت ستاره انگلیس

تصاویر منتشر شده از جان استونز در تمرین امروز انگلیس موجب نگرانی هواداران این تیم شده است.‏ برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی دردسر جدید ساوت‌گیت مصدومیت ستاره انگلیس

جان استونز، مدافع تیم ملی انگلیس، در جریان تمرین روز چهارشنبه در حالی که دور زانویش باندپیچی شده بود، دیده شد. این اتفاق یک مصدومیت نگران کننده برای گرت ساوت‌گیت است که باید ترکیب تیمش برای بازی حساس با سوئیس را انتخاب کند.

انگلیس با استراحت کوتاه پس از برتری مقابل اسلواکی در وقت‌های اضافی دور یک هشتم نهایی یورو 2024، تمرینات آماده سازی برای دیدار روز شنبه مقابل سوئیس در مرحله یک چهارم نهایی را آغاز کرده است.ساوت‌گیت در طول تورنمنت جاری درگیر چالش‌های متعددی بوده و اکنون شاهد یک نمونه جدید از مصدومیت در تیمش شده است.تصویر زانوی باندپیچی شده استونز خبر از آسیب دیدگی این بازیکن می‌دهد که باید دید او می‌تواند برای بازی بعدی در دسترس باشد یا خیر چون انگلیس مارک گوئهی را به دلیل محرومیت از دست داده است.

استونز 30 ساله در بازی قبلی از ابتدا در ترکیب حضور داشت اما خبرنگاران تصاویری از او منتشر کردند که با محافظ زانو از ورزشگاه خارج شده بود. این احتمال وجود دارد که باندپیچی کردند او تنها برای جلوگیری از آسیب دیدگی است و مشکلی برای بازی نخواهد داشت.

گوئهی پس از دریافت کارت زرد در دقیقه سوم مقابل اسلواکی، از بازی مقابل سوئیس محروم شد و غیبت او ممکن است باعث شود ازری کوئنسا در کنار استونز قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *