تشریح آخرین وضعیت ITC محبی و قایدی و جذب نادری

معاون ارتباطات باشگاه استقلال توضیحاتی درباره صدور ITC دو بازیکن جدید آبی پوشان و وضعیت محمد نادری ارائه کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تشریح آخرین وضعیت ITC محبی و قایدی و جذب نادری

محمدحسین زرندی معاون ارتباطات باشگاه استقلال، درباره وضعیت مهدی قایدی اظهار داشت: پس از پایان مذاکرات و توافق برای بازگشت قایدی، اقدامات لازم برای صدور ITC او انجام شده است و منتظر تأیید فدراسیون فوتبال امارات هستیم. بسیار امیدواریم که ITC قایدی به‌زودی صادر شود و این بازیکن بتواند برای استقلال به میدان برود.

وی در مورد وضعیت محمد محبی هم تصریح کرد: پس از نهایی شدن انتقال محمد محبی به استقلال و امضای قرارداد، منتظر تأیید فدراسیون فوتبال پرتغال برای صدور ITC هستیم و اقدامات لازم را انجام داده‌ایم. تمام تلاش خود را می‌کنیم و امیدواریم که محبی به بازی ملوان برسد.

معاون ارتباطات باشگاه استقلال راجع به بحث جذب محمد نادری هم گفت: باشگاه استقلال از حدود دو ماه پیش، هم با خود نادری و هم با مدیربرنامه‌های ایشان مذاکره کرد. نادری بازیکن ارزشمند و قابل احترامی است، اما مدیربرنامه‌های او گفت منتظر پیشنهاد خارجی هستند. بر همین اساس نقل‌وانتقالات باشگاه انجام شد و باشگاه پاسخ مثبتی دریافت نکرد. دو دفاع چپ فعلی تیم هم نفرات ارزشمندی هستند و در مقاطعی از جمله در اردوی اخیر به تیم ‌ملی هم دعوت شدند.

زرندی درباره جدایی امیرحسین حسین‌زاده نیز گفت: بند جدایی حسین‌زاده از قرارداد سال گذشته وجود داشته است و بر همین اساس با وجود مذاکرات انجام گرفته، ایشان مایل به حضور در فوتبال اروپا بود. برای صدور ITC حسین‌زاده هم منتظر انتقال مبلغ موردنظر به حساب باشگاه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *