واکنش فدراسیون فوتبال به برکناری اسکوچیچ و مذاکره با علی دایی

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: هنوز آقای اسکوچیچ به طور قطع برکنار نشده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

واکنش فدراسیون فوتبال به برکناری اسکوچیچ و مذاکره با علی دایی

محمد جواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت فعالیت دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران گفت: آخرین خبری که دارم آقای اسکوچیچ قرار بود بامداد امروز وارد کشور شود. بنا است جلسه‌ای را داشته باشیم که هنوز محل و زمان آن مشخص نشده است.

او درباره بیان برکناری او از سوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال یادآور شد: کمیته فنی نظر مشورتی و کارشناسی داده است و سپس هیأت رئیسه دیدگاه‌های کمیته فنی را بررسی می‌کند. اینکه او برکنار شده است خبر قطعی نیست. نقش کمیته فنی همین است که دیدگاه خودش را بدهد و نظرش را اعلام کند اما بیان دیدگاه به منزله تصمیم‌گیری و قطع همکاری نیست.

پاینده درباره زمان برگزاری جلسه هیأت رئیسه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: قرار است نشستی با آقای اسکوچیچ با حضور هیأت رئیسه برگزار و در این زمینه تصمیم‌گیری شود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احتمال مربی ایرانی در رأس کادر فنی تیم ملی ایران تصریح کرد: من درباره جزئیات جلسه صحبت نمی‌کنم. در داخل جلسه نبودم اما از دوستان شنیدم که مسائل مختلفی مطرح شده است. باز هم می‌گویم دیدگاه‌های فنی از سوی آنها به عنوان نظر مشورتی به رئیس فدراسیون داده می‌شود.

پاینده ضمن رد تماس با علی دایی برای پذیرش نیمکت تیم ملی فوتبال گفت: من تأیید نمی‌کنم. در مرحله اول تصمیم‌گیری رسمی در این زمینه است و در گام بعدی تصمیم‌گیری در خصوص مذاکره با گزینه‌ها است. هنوز گزینه‌هایی انتخاب نشده است. تا جایی‌که من اطلاع دارم کسی با آقای دایی تماس نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *