پاسخ همسر ایکاردی به توصیه گالتیه برای ترک پاری‌ سن‌ ژرمن

همسر و مدیربرنامه های مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری سن ژرمن به تلاش مسئولان این باشگاه برای تحت فشار قرار دادن این بازیکن و انتقالش به تیمی دیگر واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

پاسخ همسر ایکاردی به توصیه گالتیه برای ترک پاری‌ سن‌ ژرمن

واندا نارا همسر و مدیربرنامه‌‌های مائورو ایکاردی به مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تحت فشار قراردادن همسر او جهت ترک پارک‌دو‌پرنس هشدار داد.

این‌طور که پیداست ایکاردی 31 ساله جایی در برنامه‌های تاکتیکی کریستوف گالتیه سرمربی پاریسی‌ها ندارد و به همین دلیل هم او در فهرست بازیکنان مازاد تیم قرار گرفته است. گالتیه در نشست خبری پیش از بازی شنبه شب تیمش برابر مون‌پولیه علناً گفت که بهترین راه‌ حل درمورد آینده ایکاردی آن است که این بازیکن به تیمی دیگر برود که فرصت بازی داشته باشد.

در همین حال باشگاه پاریسی امیدوار است که قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در روز 31 آگوست (17 روز دیگر) ایکاردی را به تیمی دیگر بفرستد از پرداخت حقوق قابل توجه او معاف شود. خود بازیکن اما ظاهراً خیال رفتن ندارد، ضمن اینکه هیچ تیمی هم به طور جدی برای خریدنش قدمی برنداشته است. مدیربرنامه‌های ایکاردی هم به نوعی این موضوع را تأیید کرد.

نارا در گفت‌و گو با آمه‌ریکا تی‌وی به باشگاه درباره آینده بازیکن اظهار داشت: مائورو از تیم کنار گذاشته نشده است. هنوز دو سال دیگر از قرارداد او با پاری‌سن‌ژرمن باقی مانده است. برای کنار گذاشتن یک بازیکن از یک تیم باید یک کشتی پر از پول به او پرداخت و من فکر نمی‌کنم که پاری‌‌سن‌ژرمن چنین تصمیمی داشته باشد. مائورو بازیکنی است که از سایر تیم‌های اروپایی کلی پیشنهاد دارد.

مدیربرنامه‌های ایکاردی در واکنش به این سؤال که آیا حواشی زندگی شخصی او و همسرش سبب شده که این بازیکن از برنامه‌های تاکتیکی تیم کنار گذاشته شود، سرمربی جدید تیم را مقصر جلوه داد و اظهار داشت: معمولاً وقتی تیم‌ها مربی عوض می‌کنند و مربیان جدید خواسته‌ها و تصمیمات جدیدی دارند، چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. در تمام دنیای فوتبال این اتفاق رخ می‌دهد. به همین دلیل هم قراردادی قرضی وجود دارد و تیم‌ها تغییر می‌کنند. این جور اتفاقات ممکن است رخ دهد. در پاری‌سن‌ژرمن کلی بازیکن دیگر هم هستند که شرایطی مشابه به مائورو دارند. مائورو در حال حاضر صرفاً دارد تصمیم می‌گیرد که چه کار کند. اگر تصمیم بگیرد که بماند می‌تواند در کمال آرامش بماند چون هنوز دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده است. اگر هم تصمیم بگیرد به باشگاهی دیگر برود که فضای بیشتری برای بازی داشته باشد و این هم حقش هست، تیمی را انتخاب خواهد کرد که بیشتر از سایر مشتریانش مناسب او باشند و خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *